Арис Деграс одмрснувач 800мл

115,00 ден

За чистење на електрични и други шпорети, скари, рингли, стакло-керамички плочи, фритези, аспиратори, тостери, садови со загорена храна, садопери, WC школки, лавабоа, керамички плочки, автомобилски и др. видови мотори.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15085

Опис

За чистење на електрични и други шпорети, скари, рингли, стакло-керамички плочи, фритези, аспиратори, тостери, садови со загорена храна, садопери, WC школки, лавабоа, керамички плочки, автомобилски и др. видови мотори.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

1 review for Арис Деграс одмрснувач 800мл

  1. Lazo

    Podobar odmastivac dosega nemam koristeno

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *