Арис Политура 500мл

115,00 ден

За мебел, подови и површини од дрво и пластика (тех. апарати). Чисти на база на природни состојки кои продираат длабоко во нечистотијата наталожена на дрвото. По отстранување на нечисотијата го враќа природниот сјај на мебелот без создавање масни наслаги.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100145

Опис

За мебел, подови и површини од дрво и пластика (тех. апарати). Чисти на база на природни состојки кои продираат длабоко во нечистотијата наталожена на дрвото. По отстранување на нечисотијата го враќа природниот сјај на мебелот без создавање масни наслаги.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Арис Политура 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *