Армониа Парти микс 350гр

45,00 ден

Парти микс 350г од Армониа. Вистински микс од грицики за било каде и било кој период од денот.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: INT10468

Опис

Парти микс 350г од Армониа. Вистински микс од грицики за било каде и било кој период од денот.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Армониа Парти микс 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *