Asso Глицерински сапун 100гр

30,00 ден

Product price
Additional options total:
Order total:

Глицеринскиот сапун Asso на Алкалоид благо ја листи кожата, а воеедно ја регулира и нејзината природна влажност.

Шифра: ING22795 Категории: , Ознака:
Прикажи ги сите резултати