Asso сапун Азур

100 g
29,00 ден

Ассо сапун со оригинален мирис на пријатни зелени ноти кои освежуваат и релаксираат. Збогатен е со глицерин кој не дозволува сушење на кожата, со често миење на рацете.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13058

Опис

Ассо сапун со оригинален мирис на пријатни зелени ноти кои освежуваат и релаксираат. Збогатен е со глицерин кој не дозволува сушење на кожата, со често миење на рацете.

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Asso сапун Азур”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *