Астибо Бело вино 3л

245,00 ден

АСТИБО – ЦРВЕНО ВИНО – Wine Box 3L. Квалитетно бело вино во пакување баг ин бокс од 3л за Вашите собири и излети.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA27581

Опис

Волумен: 3л

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Астибо Бело вино 3л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *