Астибо Црвено вино 3л

245,00 ден

АСТИБО – ЦРВЕНО ВИНО – Wine Box 3L. Црвено вино во пакување баг ин бокс од 3л за Вашите собири и излети.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA27582

Опис

АСТИБО – ЦРВЕНО ВИНО – Wine Box 3L. Црвено вино во пакување баг ин бокс од 3л за Вашите собири и излети.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Астибо Црвено вино 3л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *