Атлантис Бонбоњера 200гр

200 g
135,00 ден

Прекрасниот вкус на млечното чоколадо идеално е надополнето со маса од лешник и арома на ванила.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13167

Опис

Традицијата, љубовта и умеењето ги обликуваат чоколадните морски школки – Атлантис кои се произведуваат со современа технологија од одбрани и рафинирани состојки.
Прекрасниот вкус на млечното чоколадо идеално е надополнето со маса од лешник и арома на ванила.
По квалитетниот чоколаден производ се трага цел живот, затоа запрете сега и уживајте во фантастичните форми и вкусот на Атлантис.

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Атлантис Бонбоњера 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *