Атлантис Бонбоњера 230гр

230 g
189,00 ден

Прекрасниот вкус на млечното чоколадо идеално е надополнето со маса од лешник и арома на ванила.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13190

Опис

Традицијата, љубовта и умеењето ги обликуваат чоколадните морски школки – Атлантис кои се произведуваат со современа технологија од одбрани и рафинирани состојки.
Прекрасниот вкус на млечното чоколадо идеално е надополнето со маса од лешник и арома на ванила.
По квалитетниот чоколаден производ се трага цел живот, затоа запрете сега и уживајте во фантастичните форми и вкусот на Атлантис.

Дополнителни информации

Тежина 230 g
Suppliers za lot expiry

Vitaminka Витаминка АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Атлантис Бонбоњера 230гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *