Autan Family Junior Гел против убоди од инсекти 100мл

300,00 ден

Аутан средство за ефикасна заштита на кожата од убоди од комарци и други инсекти. Не е за употреба за деца под 2 години. Средството созадава бариера која делува 3-4 часа од нанесувањето. Идеален придружник за патување, риболов, кампување, пешачење. Пакувањето се вклопува во секој рачен багаж и е брзо подготвено за употреба доколку е потребно. Пред употреба детално прочитајте го упатството.

Има на залиха

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Marti Alko Марти Алко ДОО Битола

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Autan Family Junior Гел против убоди од инсекти 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *