Аве Посебна пилешка 800гр

800 g
129,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA33933

Дополнителни информации

Тежина 800 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Аве Посебна пилешка 800гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *