Бадел Домашен Рум 35% 100мл

0.0000 g
85,00 ден

Baden Domaci Rum

Категорија:
Шифра: ZMA11437

Опис

Абецедата на најдобрите колачи започнува со Бадел-овиот Домашен.

Бадел-овата дама со буре стана традиционален симбол на најпопуларниот ароматичен пијалок кој се користи како додаток за изворни и оригинални слатки и како омилен додаток за чај.

Бадел-овиот Домашен се произведува според посебна рецептура од најквалитетен алкохол со додаток на специјални есенции од рум. Благодарејќи на таа есенција, тој има препознатлив и карактеристичен мирис кој ги облагородува сите колачи и чаеви во студените зимски денови.

Дополнителни информации

Тежина 0.0000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бадел Домашен Рум 35% 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *