Badel Домашен рум 35% 1л

515,00 ден

Baden Domaci Rum

Категорија:
Шифра: ZMA36366

Опис

Алкохол (alc/vol): 35%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Badel Домашен рум 35% 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *