Бадуко Сардина во масло 125гр

125 g
42,00 ден

Baduco сардини во масло

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA28373

Опис

Baduco сардини во масло

Дополнителни информации

Тежина 125 g
Suppliers za lot expiry

Kola КОЛА ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бадуко Сардина во масло 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *