Бадуко Скуша филети во масло 170гр

170 g
69,00 ден

Baduco скуша филети во масло во конзерва од 170 грама.

Нема на залиха

Опис

Baduco скуша филети во масло во конзерва од 170 грама.

Дополнителни информации

Тежина 170 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бадуко Скуша филети во масло 170гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *