Бадуко Туна парчиња во соино масло 170гр

170 g
77,00 ден

Baduco парчиња туна во масло од соја во конзерва од 170 грама.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA14687

Опис

Baduco парчиња туна во масло од соја во конзерва од 170 грама.

Дополнителни информации

Тежина 170 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бадуко Туна парчиња во соино масло 170гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *