Бакарди Рум 1л

1.145,00 ден

Bacardi Rum Superior премиум рум во пакување од 1 литар.

Категорија:
Шифра: 31100174

Опис

Bacardi Rum Superior премиум рум во пакување од 1 литар.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бакарди Рум 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *