Bake Rolls Двопек со вкус на домат и маслинка 70гр

70 g
32 ден

Бејк ролс со вкус на домат, маслинка и оригано

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12869

Опис

Бејк ролс со вкус на домат, маслинка и оригано

Дополнителни информации

Тежина 70 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bake Rolls Двопек со вкус на домат и маслинка 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *