Bake Rolls Двопек со вкус на пица 70гр

70 g
32,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12873

Дополнителни информации

Тежина 70 g
Suppliers za lot expiry

Добавувачи во готово

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bake Rolls Двопек со вкус на пица 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *