Bake Rolls Двопек со вкус на сирење и спанаќ 70гр

70 g
32,00 ден

Бејк ролс со вкус на спанаќ и сирење

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12872

Опис

Бејк ролс со вкус на спанаќ и сирење

Дополнителни информации

Тежина 70 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bake Rolls Двопек со вкус на сирење и спанаќ 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *