Bake Rolls Двопек со вкус на сланина 70гр

70 g
32,00 ден

Бејк ролс со вкус на сланина

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12852

Опис

Бејк ролс со вкус на сланина

Дополнителни информации

Тежина 70 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bake Rolls Двопек со вкус на сланина 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *