Ballarini Горгонзола сирење во вакум пакување 200гр

200 g
225,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10014

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ballarini Горгонзола сирење во вакум пакување 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *