Бамби Wellness Интегрален кекс со чоколадо и портокал 205гр

205 g
69,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16720

Дополнителни информации

Тежина 205 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бамби Wellness Интегрален кекс со чоколадо и портокал 205гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *