Бамби Wellness Интегрален кекс со какао и малина 150гр

150 g
55,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35010

Дополнителни информации

Тежина 150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бамби Wellness Интегрален кекс со какао и малина 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *