Бамби Wellness Интегрален кекс со парчиња црно чоколадо 210гр

210 g
69,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16717

Дополнителни информации

Тежина 210 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бамби Wellness Интегрален кекс со парчиња црно чоколадо 210гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *