Бамби Wellness Интегрален кекс со суво грозје 210гр

210 g
49,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16716

Дополнителни информации

Тежина 210 g
Suppliers za lot expiry

Kola КОЛА ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бамби Wellness Интегрален кекс со суво грозје 210гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *