Бамби Златни пек Посен кекс бисквити 750гр

750 g
75,00 ден

Bambi Zlatni Pek посен кекс / бисквити

Има на залиха

Категорија:
Шифра: 31102153

Опис

Bambi Zlatni Pek посен кекс / бисквити

Дополнителни информации

Тежина 750 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бамби Златни пек Посен кекс бисквити 750гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *