Попуст!
-10%

Бамби Златни пек Посен кекс бисквити 750гр

750 g
71,00 ден 79,00 ден

Bambi Zlatni Pek посен кекс / бисквити

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31102153

Опис

Bambi Zlatni Pek посен кекс / бисквити

Дополнителни информации

Тежина 750 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бамби Златни пек Посен кекс бисквити 750гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *