Банат Чоколадо со бадем и грозје 90гр

90 g
37,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35354

Дополнителни информации

Тежина 90 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Банат Чоколадо со бадем и грозје 90гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *