Банат Скарлет Кокос стапчиња 200гр

200 g
53 ден

Swisslion Banat Scarlet стапчиња од кокос

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101743

Опис

Swisslion Banat Scarlet стапчиња од кокос

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Банат Скарлет Кокос стапчиња 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *