Банат Скарлет Пралине од боровница, јагода и капина 200гр

200 g
42,00 ден

Swisslion Banat Scarlet Praline Classic

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311017442

Опис

Swisslion Banat Scarlet Praline Classic

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Банат Скарлет Пралине од боровница, јагода и капина 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *