Банат Скарлет Пралине од малина, кајсија и вишна 200гр

200 g
42,00 ден

Swisslion Banat Scarlet Praline Classic

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311017441

Опис

Swisslion Banat Scarlet Praline Classic

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Банат Скарлет Пралине од малина, кајсија и вишна 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *