Банини Рум Касато 120гр

120 g
27 ден

Banini Rum Kasato

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17091

Опис

Banini Rum Kasato

Дополнителни информации

Тежина 120 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Банини Рум Касато 120гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *