Банини Трик микс 300гр

300 g
65,00 ден

Banini Trik Mix

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17102

Опис

За оние кои не може да одлучат кои закуски ги сакаат, постои мешавина од четири солени закуски: рибички, рибички со сусам, крекери и переци.

Дополнителни информации

Тежина 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Банини Трик микс 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *