Becutan Омекнувач за алишта 1л

125,00 ден

Бекутан омекнувач за облека. Благата формулација на новиот Becutan омекнувач за алишта, збогатена со екстракт од алое вера, ги облагородува ткаенините подарувајќи им нежно чувство на свежина и мекост.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34324

Опис

Екстрактот од алое вера го прави производот погоден и за лица со чувствителна кожа. Производот е дерматолошки тестиран.

Оваа избалансирана формула може да се користи на температура од 30 до 90°C, за машинско и рачно перење според наведениот начин на дозирање.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Becutan Омекнувач за алишта 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *