Becutan Течен детергент 1л

201,00 ден

Бекутан течен детергент за перење облека. Новиот течен детергент Becutan е ефикасен против нечистотијата, а неговата блага формулација збогатена со ензими, која ги отстранува дамките од облеката, истовремено е нежна за детската кожа.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34325

Опис

Детергентот е наменет за перење на температура од 30 до 90°C и претставува одличен избор за чист и безбеден резултат.

Збогатената формулација со ензими ефикасно ги отстранува дамките од облеката, притоа задржувајќи го препознатливиот мирис на Becutan. Содржината од 1L е наменета за 16 перења и прилагодена кон нежната детска кожа, што е потврдено со дерматолошки тестови.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Dauti Даути Комерц

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Becutan Течен детергент 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *