Becutan Течен детергент и Омекнувач 1л

199,00 ден

Бекутан со формула избалансирана според високите стандарди на нежната детска кожа, овој 2 во 1 производ е најпрактичното решение за видливите последици од “динамичните активности” на нашите најмили.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34326

Опис

Уникатна формулација од течен детергент и омекнувач 2 во 1, максимално ефикасна против нечистотијата и збогатена со природен екстракт од маслинка, овозможува истовремена чистота и мекост на алиштата и претставува одличен избор и за лица со чувствителна кожа.

Прилагоден е и за двата типа на перење – рачно и машинско. По перењето, алиштата се меки, чисти и пријатно парфемирани.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Becutan Течен детергент и Омекнувач 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *