Бекутан Хидратантно млеко 200мл

109,00 ден

Becutan млекото за тело е збогатено со состојки кои брзо ја рехидратираат детската кожа по капењето и ја урамнотежуваат нејзината влажноста.

Нема на залиха

Опис

pH вредноста на Becutan млекото е неутрална и е приспособена на потребите на чувствителната детска кожа, поради што овој производ овозможува интензивна нега, без да ја наруши pH вредноста на здравата детска кожа. Содржи единствена комбинација на високвалитетни супстанции, специјално формулирани да придонесат во јакнењето на одбранбениот механизам на кожата кај новороденчињата.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бекутан Хидратантно млеко 200мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *