Бекутан Крема 100мл

161,00 ден

Becutan крем за деца. Содржи висококвалитетни и грижливо одбрани супстанции, кои обезбедуваат долготрајна заштита и интензивна нега на детската кожа по целото тело.

Има на залиха

Опис

Неговиот состав е потполно приспособен и на потребите на најчувствителната бебешка кожа. Лесно се апсорбира, а благодарение на својата единствена, блага формулација, може повеќe пати да се нанесува без притоа да доведе до презаситување.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Plan План плус доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бекутан Крема 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *