Бекутан Пенлива купка за кул фраери 200мл

109,00 ден

Becutan пенливото средството за капење е благо средство, наменето за нега на нежната детска кожа. Поради своите хипоалергени својства, се препорачува за употреба уште од самото раѓање. Темелно ја чисти и ја негува кожата, не иритира и не предизвикува солзење. Благодарение на посебните хидратантни состојки, дури и при често капење не ја исушува чувствителната бебешка кожа.

Има на залиха

Опис

Becutan пенливото средството за капење е благо средство, наменето за нега на нежната детска кожа. Поради своите хипоалергени својства, се препорачува за употреба уште од самото раѓање. Темелно ја чисти и ја негува кожата, не иритира и не предизвикува солзење. Благодарение на посебните хидратантни состојки, дури и при често капење не ја исушува чувствителната бебешка кожа.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Plan План плус доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бекутан Пенлива купка за кул фраери 200мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *