Бекутан Пудра 100гр

100 g
117,00 ден

Becutan пудрата го апсорбира вишокот влага и ја штити кожата од воспаленија. Активните додатоци го смируваат црвенилото и воедно ја негуваат нежната детска кожа, особено на вратот и на препоните.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13046

Опис

Производот е клинички и дерматолошки тестиран
Развиен е во соработка со дерматолози и со педијатри.
Се препорачува и за возрасни со сува или воспалена кожа.

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Plan План плус доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бекутан Пудра 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *