Бекутан Шампон 200мл

109,00 ден

Becutan шампонот не содржи сапун, има исклучително благо дејство кое не иритира и не предизвикува солзење. Нежно ја негува детската коса, ја омекнува и овозможува полесно расчешлување, а истовремено и дава свиленкаст сјај.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13028

Опис

не содржи сапун
не содржи алкохол
производот е клинички и дерматолошки тестиран
развиен е во соработка со дерматолози и со педијатри
поради неговата блага формула, се препорачува за често миење на косата кај сите возрасти
има приспособена pH вредност

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бекутан Шампон 200мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *