Бекутан Шампон 200мл

95,00 ден 90,00 ден

Becutan шампонот не содржи сапун, има исклучително благо дејство кое не иритира и не предизвикува солзење. Нежно ја негува детската коса, ја омекнува и овозможува полесно расчешлување, а истовремено и дава свиленкаст сјај.

All search results