Бекутан Сапун 90гр

90 g
29,00 ден

Becutan детскиот сапун е благ и пријатно парфимиран. Темелно ја чисти и ја негува детската кожа, не предизвикувајќи печење на очите. Внимателно избалансираната pH вредност и оптималната количина глицерин, ја штитат кожата од сушење. Со редовна употреба на Becutan сапунот, кожата станува нежна и мека.

Има на залиха

Опис

Производот е дерматолошки и клинички тестиран.
Се препорачува за нега на чувствителна кожа кај сите возрасти.
Приспособена pH вредност.

Дополнителни информации

Тежина 90 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бекутан Сапун 90гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *