Бекутан Сапун со екстракт од камилица 90гр

90 g
29,00 ден

Becutan детски сапун со екстракт од камилица

Нема на залиха

Опис

Екстрактот од камилица ја ублажува и спречува појавата на црвенило на кожата, па по миењето таа останува мека и еластична.

Дополнителни информации

Тежина 90 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бекутан Сапун со екстракт од камилица 90гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *