Бекутан Сапун со екстракт од лаванда 90гр

90 g
29 ден

Детскиот сапун Becutan со екстракт од лаванда нежно ја чисти и истовремено ја негува кожата. Збогатен е со природни состојки кои придонесуваат за поголема хидратација, ја регулираат влажноста на кожата и ги подобруваат нејзиниот изглед и функција. Екстрактот од лаванда покрај својството да ја негува кожата има пријатен мирис и делува исклучително смирувачки.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA35639

Опис

Темелно ја чисти и негува детската кожа не предизвикувајќи иритација на очите. Има pH вредност прилагодена кон потребите на чувствителната кожа, не содржи парабени.

Дополнителни информации

Тежина 90 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бекутан Сапун со екстракт од лаванда 90гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *