Бекутан Влажни марамчиња 26 парчиња

49,00 ден

Becutan влажните марамчиња содржат хидратантен лосион со екстракт од камилица кој ја штити кожата од појава на воспаленија, го смирува црвенилото и го оневозможува неговото понатамошно ширење.

Нема на залиха

Опис

На површината на кожата оставаат тенок заштитен слој кој ја негува и ја одржува кожата чиста и здрава. Имаат неутрална pH вредност и не содржат алкохол. Becutan влажните марамчиња покрај намената за нега на кожата во деловите покриени со пелена, се препорачуваат и за чистење на лицето и рачињата на бебето.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бекутан Влажни марамчиња 26 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *