Bifruit 100% Сок од јаболка 1л

59,00 ден

Битолска млекара Бифрут 100% сок од јаболко

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13491

Опис

Битолска млекара Бифрут 100% сок од јаболко

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bifruit 100% Сок од јаболка 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *