Bifruit 100% Сок од портокал 1л

75,00 ден

Битолска млекара Бифрут 100% сок од портокал

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13487

Опис

Битолска млекара Бифрут 100% сок од портокал

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bifruit 100% Сок од портокал 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *