Bifruit 40% Сок од боровинка 1л

69,00 ден

Битолска млекара Бифрут Нектар сок од боровници

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13489

Опис

Битолска млекара Бифрут Нектар сок од боровници

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bifruit 40% Сок од боровинка 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *