Bifruit Сок од праска 1л

59,00 ден

Битолска млекара Бифрут Нектар сок од праски

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13488

Опис

Битолска млекара Бифрут Нектар сок од праски

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bifruit Сок од праска 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *