Билјана Сапун за перење

250 g
35 ден

Biljana од Алкалоид е наменет за домаќинките кои на традиционален начин ги перат алиштата.
Изработен е од природни суровини. Не содржи полнители и други хемиски средства кои можат да ги оштетат алиштата. Ги отстранува и најтврдокорните дамки и нечистотии кои со обичен сапун не може да се отстранат. Се нанесува на местото кое треба да се исчисти, се трие местото и се остава да дејствува 15 минути.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13067

Опис

Biljana од Алкалоид е наменет за домаќинките кои на традиционален начин ги перат алиштата.
Изработен е од природни суровини. Не содржи полнители и други хемиски средства кои можат да ги оштетат алиштата. Ги отстранува и најтврдокорните дамки и нечистотии кои со обичен сапун не може да се отстранат. Се нанесува на местото кое треба да се исчисти, се трие местото и се остава да дејствува 15 минути.

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Билјана Сапун за перење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *